Bitcoin fiyati

1

Herkesin aklinda bitcoin fiyati.. Yukselirken hayaller kurulan en ufak bir dusute pismanliklar yasatan bitcoin su siralar 20.000 usd civarinda seyrediyor. Bunca olumsuz habere ragmen  ortada olmayan sanal bir olguya 20.000 usd verilmesi  ilginc degil mi ?  Borsa ile tanismam 2 seneyi bulur. Pismanligim var fakat bu gune kadar neden bu islere girismedigimin pismanligi bu .   Borsanin ” sabredenin sabirsizlarin parasini aldigi” bir ortam oldugunu gordum. 10 USD den aldigim ETC lerin 125 USD ye sattigimi hemde bunu iki ay icinde yaptigimi gordum. O yuzdendir ki bitcoine guveniyorum. Bitcoin aliyor muyum ? hayir ben riske altcoin topluyorum mumkun oldukca borsa tokenleri  ve ekosistem ile alakali olanlari topluyorum. Kripto paralara  guveniyorum cunku gelecek orada

 

Bitcoin, Nasıl Etkilenir?

 Avrupa’da devam eden rekor sıcaklık ve kuraklık, klima kullanımını artırarak enerji talebine ivme kazandırıyor. Kuraklık, tarıma ağır darbe vururken, birçok nehir tamamen kurudu. Özellikle, Rusya Avrupa’ya tüm gaz ihracatını keserse, Avrupa’daki mevcut enerji krizi daha da kötüleşebilir. Bu felaket senaryosunda, AB’de yer alan şirketler, fabrikalar ve işletmeler büyük bir çıkmaza girebilir.

Davis’e göre, genel olarak konuşursak, yükselen petrol ve gaz fiyatları ortalama yatırımcı için kötü haber. Çünkü bu, merkez bankalarının faiz oranlarına ve enflasyona halihazırda olduğundan daha fazla müdahale etmek zorunda kalma olasılığını artıracağı anlamına geliyor. Bu durum,  Bitcoin (BTC) ve kripto para piyası için daha fazla satış baskısını ve düşüşü tetikleyecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.